Velké plus vidíme také v tom, že se v testu generují různé otázky ...

... říká paní Mgr. Iva Svačková, HR Partner, PROFI CREDIT Czech, a.s.

Produkt eTestMe.com zaměřený na testování jazykových znalostí s využitím počítače a internetu se nám velmi líbí a vidíme v jeho existenci velkou přidanou hodnotu. Ověřování jazykových znalostí by mohli v naší společnosti využít především zaměstnanci v mezinárodní sekci, nicméně v lokální sekci vidíme přínos v tom, že se váš nový produkt stane efektivním nástrojem pro sebevzdělávání našich zaměstnanců.

Pozitivně hodnotíme hlavně významnou eliminaci času – testovaný účastník nemusí nikam jezdit a má minimální náklady na zjištění své jazykové úrovně (minimální náklady jednotlivých zaměstnanců = minimální náklady firmy). Velké plus vidíme také v tom, že se v testu generují různé otázky a tudíž neexistuje možnost, že by testovaní účastníci dopředu znali otázky k danému testu. Pro nás to znamená, že nemusíme složitě vymýšlet různé varianty testů, které nakonec stejně dopadnou tak, že se stanou „veřejným tajemstvím“ a následný testovací efekt je minimální.

Celkově testovací platforma působí velmi profesionálně, její členění je jasné, logické, testovaný účastník ví, co má dělat, kam kliknout, apod.

Uvažujeme, že bychom váš nový produkt vyzkoušeli v případě development center pro zaměstnance mezinárodní sekce za účelem usnadnění práce a otevření nových možností v testování a následném hodnocení našich zaměstnanců.

Potenciál vámi vytvořeného softwaru však vidíme nejenom v ověřování jazykových znalostí, ale jeho užití může být širší (např. český jazyk, IT dovednosti, apod.).